Hotline
Hakkımızda

Hakkımızda

Her geçen gün gelişen, gelişirken de giderek karmaşıklaşan teknolojiyi, 20 yıllık sektörel tecrübemizle sizler için tercüme ediyor; kurumunuzun ihtiyaçlarına uyarlıyoruz.

NSX Bilişim olarak kapsamlı donanım, yazılım ve ağ entegrasyon hizmetlerimizle, kurumlara özel A’dan Z’ye teknoloji çözümleri üretiyor; bilişim teknolojileri altyapıları kuruyor; mevcut altyapıları daha verimli hale getirmek üzere iyileştiriyoruz. Son teknoloji gelişmelerini ve güncellemeleri yakından takip ederek, yalnızca bugünün değil, geleceğin çözümlerini de sizlere ulaştırıyoruz.

Projelendirme, sistem tedariği, kurulum, bakım, personel kiralama, teknik destek, danışmanlık ve kullanıcı eğitimi gibi geniş bir yelpazeyi kapsayan uçtan uca sistem entegrasyonunda sunduğumuz bağımsız hizmet modeliyle, ihtiyacınız doğrultusunda doğru parçaları bir araya getirerek, teknolojiyi kurumunuz için özelleştiriyoruz.

Kurumunuzun iş süreçlerini en iyi şekilde anlamak üzere yaptığımız analizlerle, teknoloji yapılanmanızı geliştirebilmeniz, maksimum operasyonel verimlilik sağlayabilmeniz, teknoloji varlıklarınızı etkili bir şekilde yönetebilmeniz ve doğru teknoloji yatırımları yapabilmeniz için gerekli eksiksiz kurumsal çözümleri, iş hedeflerinizle uyumlu bir şekilde oluşturuyoruz.

Teknolojik altyapıların sorunsuz bir şekilde işlemesini ve yarına uyumlu hale gelmesini sağlayan kaliteli, hızlı ve güvenilir sistem entegrasyonu hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile kurumunuz ve kurumunuzun geleceği emin ellerde. Teknolojide son sözü NSX Bilişim’e bırakın, geleceğe güvenle adım atın!

Dijital Kataloğumuzu İncelemek İçin Tıklayınız.Ürünler, yeni teknolojiler ve bilişim haberleri almak için bültenimize abone olabilirsiniz.

  • +90 (212) 401 41 25

  • info@nsx.com.tr

  • Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. No:1, 34218 Bağcılar/İstanbul
    ( Merkez Ofis )

  • Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No: 3/85 Veko Giz Plaza Sarıyer - İstanbul
    ( Operasyon Ofis )

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00


  • KVKK Aydınlatma Metni