Hotline
ACRONIS

ACRONIS

ACRONIS

Acronis Nedir?

Acronis sanal, fiziksel bulut ve sanal ortamlar için yedekleme yazılımları, depolama yönetimi, güvenli dosya paylaşımı ve sistem dağıtımını içeren ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bunlardan en popüler olan ise sadece bir üründe yedekleme ve anti-virüs özelliği arayanların işine yarayacak olan Acronis True ImageAcronis True Image, yedekleme yapılandırma ve bunların birçok konumda depolanmasının ve dosyaların kolayca geri yüklemenin en etkili yollarından biridir. Siber tehditlere, günümüzde eklenen 350 bin adet yeni kötü niyetli yazılım çeşidinin olduğu bilinmektedir. Bu yüzden Acronis yapay zekâyla geliştirilen kötü niyetli yazılımlardan koruma teknolojisi beğenisi topluyor.

Kötü niyetli yazılımlarda siber koruma ve yedekleme yazılımlarını bir arada sunuyor. Ayrıca veriler, uygulamalar ve sistemlerin her zaman erişime açık olma hedefi bulunuyor.

Tanıtım Videosu;

Acronisin Avantajları Nelerdir?

Acronis True Image verilerin güncel olan tehditlere karşı korunması için yedeklemeleri; gelişmiş olan güvenlik özellikleriyle birleştiren yaygın kullanılan bir yedekleme yazılımıdır. Dosyaları yedeklemek, tam disk görüntüleri yapılandırmak, yedeklerden dosya paylaşmak, büyük sosyal medya dosyalarını kopyalamak ve uçtan uca şifreleme çalışmalarını düzgün bir biçimde yapılandırmak gibi bir yedekleme programında istenen bütün özellikleri sizlere sunuyor. En büyük avantajlarından biri de kolay kullanım sunmasıdır.

 

 

İş OrtaklarımızÜrünler, yeni teknolojiler ve bilişim haberleri almak için bültenimize abone olabilirsiniz.

  • +90 (212) 401 41 25

  • info@nsx.com.tr

  • Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. No:1, Kat:20 D:164 34218 Polat Tower Basın Ekspres Bağcılar/İstanbul
    (Merkez Ofis)

  • Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No: 3/85 Veko Giz Plaza Sarıyer/İSTANBUL
    (Operasyon Ofis)

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00


  • KVKK Aydınlatma Metni