Hotline
IP Santral Çözümleri

IP Santral Çözümleri

IP Santral Çözümleri

NSX Bilişim sanal santral çözümleri ile her “Alo” sizin için bir maliyete değil, bir tasarrufa dönüşsün! Her modül için ayrı bir ücret ödemenizi gerektiren geleneksel santral çözümlerinin aksine IP santral ve IP telefon çözümleri, kurumlara ihtiyaç duydukları esnekliğin yanında ekonomik avantaj da sağlıyor. (Modüller: Karşılama anonsları, raporlama çözümleri, sınırsız dahili ekleme.)

Fiziki santrallerin sunduğu tüm olanakların yanında, VoIP ses teknolojileri ile sabit ücret ve taşıma bedeli gibi sabit giderleri ortadan kaldıran sanal santral çözümleri, bu nedenle son yıllarda Kobi'lerden e-ticaret sitelerine, ev ofis çalışanlardan saha elemanı çalıştıran firmalara kadar çok sayıda kişi ve kurum tarafından sıkça tercih edilen bir çözüm haline geldi.

Herhangi bir santral yatırımı gerektirmeyen sanal santral çözümleri ile çalışma alanınızı tek bir mekan ile sınırlandırmaz; tüm şube, bayi ve merkezlerinizin yanı sıra sisteme sahip tüm firmalarla, yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin sistem içerisinde ücretsiz olarak görüşebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası iletişim zorluklarını kolaylıkla ortadan kaldıran sanal santral çözümlerinin sayısız avantajından yararlanabilmeniz için NSX Bilişim ekibi olarak her daim yanınızdayız.Ürünler, yeni teknolojiler ve bilişim haberleri almak için bültenimize abone olabilirsiniz.

  • +90 (212) 401 41 25

  • info@nsx.com.tr

  • Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. No:1, 34218 Bağcılar/İstanbul
    ( Merkez Ofis )

  • Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No: 3/85 Veko Giz Plaza Sarıyer - İstanbul
    ( Operasyon Ofis )

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00


  • KVKK Aydınlatma Metni