Hotline
Güvenlik Çözümleri

Güvenlik Çözümleri

Bilişim Güvenliği Çözümleri

Teknoloji bir yandan iletişimde sınırları kaldırırken, diğer yandan güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor. Bilişim sistemlerinin karşılaşabileceği saldırılar ve sızıntılar, her geçen gün artan bir önemle, kurumların gündeminde kritik bir konu olmaya devam ediyor. Sağlıklı çalışmayan bilişim sistemleri, telafisi mümkün olmayan zaman, para ve performans kayıplarına neden oluyor.

Bu noktada, teknoloji yatırımlarınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir iş ortağınız NSX Bilişim olarak internete açık sistemlerde, geniş alan ağ bağlantılarında, VPN/Extranet/Intranet uygulamalarında ve yerel alan ağ üzerinde yer alan müşterilere ait bilgi ve iletişim güvenlik uygulamaları konusunda dünyanın en iyi üreticileri ile çalışıyor; size özel çözümü en hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuyoruz. İş süreçlerinizin kesintisiz bir şekilde işleyebilmesi için yaptığımız detaylı analizlerle, kurumunuzun bilişim güvenliği ihtiyaç ve eksikliklerini belirliyor; aşağıdaki hizmetleri tam ve kapsamlı bir şekilde sunuyoruz:

Ağ Güvenliği Yazılımları

Güvenlik Duvarı Cihazları

Kurumsal Antivirüs Çözümleri

Posta Güvenlik Yazılımları

Proxy Uygulamaları / Kullanıcı İnternet Erişim Denetimi

Saldırı Algılama ve Önleme Çözümleri

Son Kullanıcı Güvenlik Yazılımları

Sunucu Güvenlik Yazılımları

VPN Çözümleri ve Encryption Uygulamaları

Web Güvenlik Yazılımları

Zaafiyet Analizleri ve Penetrasyon Testleri

5651 Kanuni Loglama ÇözümleriÜrünler, yeni teknolojiler ve bilişim haberleri almak için bültenimize abone olabilirsiniz.

  • +90 (212) 401 41 25

  • info@nsx.com.tr

  • Mahmutbey, Taşocağı Yolu Cad. No:1, 34218 Bağcılar/İstanbul
    ( Merkez Ofis )

  • Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No: 3/85 Veko Giz Plaza Sarıyer - İstanbul
    ( Operasyon Ofis )

  • Hafta İçi: 09:00 - 18:00


  • KVKK Aydınlatma Metni